EV İLAÇLAMA

Evinizde karşılaştığınız haşere, böcek ve parazitler büyük sorunlar yaşamanıza sebep olmaktadır ve sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Evlerinizde her an tedirgin olmanıza sebep olan haşereler, kullanım alanlarınızı istila ederek tehlikeli hale gelmektedir. Ev ilaçlama işlemi, evlerin haşerelerden temizlenmesi için son derece önemlidir.

Evlerinizde gördüğünüz böcekler çok kısa süre içerisinde üreyerek çoğalabilir. Çoğu zaman evinizde gördüğünüz bir haşerenin aslında tek bir tane olmadığını kısa süre içerisinde fark edersiniz. Hamam böceği, tahtakurusu, halı böceği, karınca, örümcek gibi haşerelerin yanı sıra, evinizde fare kemirgeni ile de karşılaşabilirsiniz. İnsan sağlığını tehdit eden ve ciddi rahatsızlıklara sebep olan bu haşerelerle bilinçli olarak mücadele etmek ve evi tamamen temizlemek gerekir. Bilinçsizce yapılan bireysel ilaçlama yöntemleri hem sağlık sorunlarına sebep olabilmekte, hem de haşerelerden kurtulmak için kesin bir çözüm oluşturmamaktadır. Ev ilaçlama işleminin profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yapılması bu yüzden oldukça önemlidir.

Ev ilaçlama için kullanılan yöntemler evde bulunan böcek, parazit, haşere ve kemirgenin cinsine göre değişiklik gösterir. Her haşereye uygulanan ilaçlama yöntemi farklıdır. Hangi ilacın kullanılacağı ve hangi ilaçlama yönteminin uygulanacağı uzman ekip tarafından belirlenir. Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, toz ilaçlama ve buhar uygulaması yöntemleri kullanılır. Ev ilaçlama firmaları ile irtibat kurarak, evinizdeki haşerelerden rahatlıkla kurtulmanız mümkün olur. Haşeresiz evler için evinizi belli aralıklarla ilaçlatmanız, haşerelerin evinize girmesini de önler.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.