GEMİ İLAÇLAMA

Gemiler sürekli seyir halinde olduklarından ve çok fazla liman değiştirdiklerinden dolayı haşereye ve fare gibi türlere elverişli ortamlardır. Bu sorun için periyodik gemi ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti sizlere en iyi şekilde taşıyan lider bir firma olarak, gemi içindeki haşere problemlerinize kalıcı çözümler sunmaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sonucu hem iç hem de dış hat seferi yapan birçok gemi firmasıyla anlaşmalı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Gemi içinde görülen haşere problemi son derece rahatsız edici bir hale dönüşebilir. Bu hem müşteriler, hem de firma sahipleri için olumsuz referans demektir. Birçok durumda haşere probleminin önüne geçilmesi zordur. Özellikle mutfak, tuvalet, depolar ve makine dairesinde görülen haşerelerden gemi ilaçlama hizmetimiz sayesinde kurtulabilirsiniz. Gemi ilaçlama hizmetinde görev yapacak olan personelin bu konu üzerinde eğitimli, bilgili ve tecrübeli olması gerekmektedir. Gemi ilaçlama işleri aceleye gelmeyeceği gibi hatayı da kaldırmamaktadır.

Konusunda tecrübeli bir firma olarak, gemi ilaçlama hizmeti için sektördeki en etkili malzemeleri ve ekip aletlerini kullanmaktayız. Bu konuda gösterdiğimiz titizlik sonucunda birçok gemi firması tarafından referans gösterilmekteyiz. Bu sayede hem çalışanlar, hem de yolcular sağlıklı ve güvenli bir şekilde yolculuklarına devam etmektedirler. Her türlü gemi ilaçlama ihtiyacınızda bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde öncelikle uzman ekibimiz çevre araştırması yapmakta ve ilaçlama esnasında gerekli olan donanımı sağlayarak sizlere hizmet vermektedir.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.