OKUL İLAÇLAMA

Çocuklarımızın eğitim yuvası olan okullar aynı zamanda mikrop yuvasıdır. Birçok zararlı mikrop, bakteri ve böceğin bulunduğu okullarda akrep ve fare gibi hayvanlara da çok rastlanmaktadır. Bu yüzden okul ilaçlaması oldukça önemli ve ciddi bir iştir.

Turgut İlaçlama olarak tüm okullarda okulların ilaçlanmasını sağlıyoruz. Birbirinden farklı böcek sorununun çözülmesi için gerekli olan tüm ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz size destek verecektir. Her zaman karlı çözümlerle hareket edeceğiniz birçok ilaçlama yöntemi ile birçok sorundan tek seferde kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Çocuklarınızın sağlığını her zaman korumak ve ortak kullanım alanlardaki hijyeni en üst düzeyde yaşatmak için firmamızla iletişime geçerek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


Okul İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Okul ilaçlama okulun tatil olduğu günlerde tespit edilen haşere türlerine yönelik ilaçların uygulanmasıyla yapılır. Sıkça tercih edilen jel ilaçlama yöntemiyle her zaman güvenli ve etkili çözümlerin ortaya çıktığı bilinmektedir.

ğitim yuvalarının hijyeninin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri alan ekibimiz, profesyonel ilaçlama teknikleri ile her türlü böceğin, kemirgen ve sürüngenin yok edilmesini sağlamaktadır. Evinizdeki zararlılardan kurtulmak için her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet alacağınız ekibimiz, okul ve iş yerlerinde de her zaman en iyi çözümleri bulmanızı sağlamaktadır.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.