İŞYERİ İLAÇLAMA

Haşere ve parazitler açık ve kapalı her alanda bulunurlar. İşyerlerinde de sıklıkla ortaya çıkan haşereler, hem firmanın itibarını, hem de firma çalışanlarının sağlığını tehdit eder. Günün büyük bir bölümünü işyerinde geçiren çalışanların ve müşterilerin güvenliği için işyeri ilaçlama işleminin ihmal edilmemesi gerekir.

İşyerlerinin mümkün olduğunca temiz olması gerekir. Haşere ve kemirgenlerin bulunduğu bir iş yerinde verimde düşüşler yaşanır. Maddi kayıpların yanı sıra, firmaya olan güvenin sarsılmasına da sebebiyet verir. İşyeri ilaçlama yapılırken, müşterilerin ve işyeri çalışanlarına zarar vermeyen ilaçların kullanılması gerekir. İşyerinde uygulanacak olan ilaçlama yöntemi ön fizibilite çalışmalarının ardından yapılmalıdır. İlaçlama işlemi haşerelerin cinsine göre, periyoda bağlı olarak, mevsim şartları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. İşyerinin hangi alanda hizmet ettiği de ilaçlama yaparken oldukça önem arz eder. Restoran ve kafe gibi gıda sektöründe uygulanan ilaçlama sistemi ile mağaza, dükkân, fabrika gibi işyerlerinde uygulanan ilaçlama sistemi birbirinden farklıdır. Profesyonel ilaçlama hizmeti yapılırken, mekânın ihtiyacına göre hassasiyetle çalışılır. Uzun süre etkili olan ilaçlamayla haşerelerden kurtuluş sağlanır.

İşyeri ilaçlama işlemi profesyonel olarak hizmet veren bir firma tarafından yapılmalıdır. Hatalı ilaç kullanımı ve hatalı ilaçlama uygulaması işyerinizin haşerelerden kurtulmasını sağlamaz. Ayrıca ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar, işyeri çalışanlarının sağlığını tehdit edebilir. İşyeri ilaçlama işleminde riske girmemek ve kalıcı bir çözüm oluşturmak için profesyonel bir ilaçlama şirketi ile irtibata geçiniz.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.