Akdeniz'in incisi olan şehrimiz ANTALYA'ya 1990'dan bu yana sembolleşmiş olan ismimiz

TURGUT İLAÇLAMA adı altında faaliyet göstermekteyiz. Baba mesleği olan bu işyerimizde tecrübemizi 32 yıl sıtma savaş bölge başkanlığında şef olarak devlet adına haşere mücadelesi yapan ve bu işin uzmanı olan babamız Ramazan TURGUT' a borçluyuz.

Siz değerli müşterilerimize ilaçlama piyasasında en üstün ve kaliteli hizmet vermeyi görev bilip GÜVENİNİZİN ESERİ olmayı prensip haline getirdik...

Bunları Biliyormusunuz ?

Bu haber genç tv ulusal kanalda yayınlanmıstır.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

1-Hamam böceklerinin her yumurta bırakışında 35 yavrunun meydana geldiğini ?
2-Dünyada tahıl üretiminin %25 ini böceklerin yediğini ?
Böcek ve sinek ısırmalarından dolayı çeşitli hastalıklara yakalandığımızı (Tifo, Difteri, Sıtma vs.)
3-Dünyada oluşabilecek nükleer bir felakette sadece hamam böceklerinin yaşayabileceklerini biliyor musunuz

SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE

Memleketimizin aşırı derecede rutubet ve nemli olmasından dolayı haşere sorunu hiç bitmemektedir. Bu nedenle sistemli olarak yapılan ilaçlamalarda bu sorunun önüne geçmek mümkün olup, ilaçlama zamanlarına dikkat etmek gerekmektedir. Memleketimizde bulunan en önemli haşere hamam böceği, sivri sinek, yakarca ve faredir. Bu haşerelerin üreme ayı Mart ayında başlar ve her geçen günde artarak devam eder.İlk iş olarak Mart ayı içerisinde alt yapı ve ortak giderlerin ilaçlanması sonucu üreme durdurulmuş olup 6 ay boyunca haşere görülmez.2. ilaçlama Eylül ayı içerisinde havaların soğuması sonucu haşereler logarlara ve sığınaklara kaçmakta olup yapılacak ilaçlama ile sonuç alınmaktadır.Firmamız ile çalışan Site ve apartman yöneticilerinin ev adres ve telefonları veritabanımızda kayıtlı olup, zamanı geldiğinde telefonla hatırlatıp sizlerin daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlamaktayız.

Bu Web Sitesi Temeldesign.xyz Tarafından Yapılmıştır

Copyright Turgut ilaçlama 2011.